Struktura organizacyjna

Główny Inwentaryzator
Rafał Degiel, w. 85, rafal.degiel@muzeum.legionowo.pl 

Sekretariat

Specjalista ds. administracyjnych - Ewelina Wołosiuk, w. 80, sekretariat@muzeum.legionowo.pl


Dział Administracji i Kadr

Kierownik - główny specjalista Grażyna Jankowska, w. 83, grazyna.jankowska@muzeum.legionowo.pl

Pracownik techniczno-gospodarczy - Jerzy Bieżoński 



Dział Archeologiczny

Kierownik - kustosz Wawrzyniec Orliński, w. 84,  wawrzyniec.orlinski@muzeum.legionowo.pl

Kustosz - dr Magdalena Woińska, w. 88, magdalena.woinska@muzeum.legionowo.pl


Dział Edukacji i Projektów

Kierownik - Renata Sowińska, w. 88, renata.sowinska@muzeum.legionowo.pl

Adiunkt - Katarzyna Ziułkowska-Karnicka, w. 87, katarzyna.ziulkowska@muzeum.legionowo.pl

Asystent - Adam Wykpisz, w. 88, adam.wykpisz@muzeum.legionowo.pl

Asystent - Tomasz Kitaj, w. 86, tomasz.kitaj@muzeum.legionowo.pl



Filia "Piaski"
Al. Sybiraków 23
05-119 LEGIONOWO
tel. (22) 378 33 54
e-mail:  filia.piaski@muzeum.legionowo.pl

p.o. Kierownika - dr Artur Bojarski, artur.bojarski@muzeum.legionowo.pl

Asystent - Mirosława Prihodko, miroslawa.prihodko@muzeum.legionowo.pl

Asystent - dr Adam Kaczyński, adam.kaczynski@muzeum.legionowo.pl

Specjalista ds. administracyjnych - Agnieszka Mielnicka, agnieszka.mielnicka@muzeum.legionowo.pl

metryczka


Wytworzył: Malwina Piorun (18 czerwca 2015)
Opublikował: Jan Adminowicz (18 czerwca 2015, 14:03:50)

Ostatnia zmiana: Jan Adminowicz (22 kwietnia 2020, 10:56:11)
Zmieniono: dodano pracowników

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2003